Spolupráce

DESSO

Desso

Stavební firma DESSO  je ryze českou firmou a  působí na trhu od roku 1993.  Pracujeme  v oboru pozemního  stavitelství, tj. výstavba bytů,  rekonstrukce objektů, jako např. rodinných domků, nemocnic,  škol apod.

   zakidesign  —

ZAKI design

ZAKIdesign – Architektura, Interiery, Zahrada

 PB SERVIS  —

PB Servis

Jako obchodní a stavební firma působíme na trhu od roku 1993. V oblasti přírodního kamene poskytujeme kompletní zákaznický odborný servis od návrhu a užití, přes poradenství, prodej až po realizační konzultace a následnou údržbu.

RK PETROVICE  —

RUGBY KLUB PETROVICE

Spolupracujeme s úspěšným ragbyovým klubem RK Petrovice, který podporujeme. Naše studio pro RK Petrovice navrhuje grafické propagační materiály (plakáty, pozvánky, web, presentace) a navrhujeme sportovní textil (dresy, volnočasové oděvy, doplňky)

 CREATIVEXPO VERZE5 ORACAL641 NAD SEBOU BW MINI

CREATIV EXPO

Hlavní náplní naší společnosti je realizace výstavních expozic, reklamy a propagace, a to v celém rozsahu nejen v České republice ale i v zahraničí. Naše společnost byla založena v roce 1998 a do dnešního dne jsme získali pevné místo na trhu realizací výstavních expozic.

inades2

INADES

Již samo jméno Inades (Interiér a design) vypovídá o tom, že u nás narazíte nejen na krásné kuchyně, ale i na odborníky na slovo vzaté. Team Inades je tvořen z designérů, majících za sebou dlouholetou praxi nejen v ČR, ale i v zahraničí. Při tvorbě projektu se tedy můžete těšit nejen na spoustu cenných rad, ale i na velmi zajímavé „exkurze“ do světa technologií, materiálů a spousty dalších „vychytávek“ , na kterých stojí kvalitní kuchyně.

spoladvok

Spoladvok

Spoladvok – advokátní kancelář zajišťuje našemu studiu veškeré právní služby. Wenzigova 5, Praha 2, 120 00 tel.: 224 261272